Hurtownia Hydrauliczna - Renata Loręcka
O nas

 

Hurtownia Hydrauliczna ELMAX powstała w 2000 roku.


Posiadamy w ciągłej sprzedaży m.in. kotły i grzejniki CO, termy, bojlery, przepływowe ogrzewacze wody, armaturę łazienkową i kuchenną, ceramikę sanitarną (umywalki, sedesy, bidety, pisuary, kompakty), kabiny natryskowe, rury, drobne elementy instalatorskie. Producenci z którymi współpracujemy to m.in.: Sanplast, Cersanit, Koło, Galmet, Danfoss, Brugman, Ulrich, Hef, Cichewicz, Dworek, Aquaform, Herz i wiele innych.

Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów firm: ARCO, TUCAI oraz JIMTEN. Z każdym rokiem działalności poszerzamy asortyment, przez co powiększa się nasz zasięg działania i liczba zadowolonych odbiorców. Również z sukcesami obsługujemy duże inwestycje.

Klienci chwalą sobie niskie ceny towarów, miłą obsługę, rzetelność i fachowość porad, które otrzymują od pracowników hurtowni. W niedalekiej przyszłości planujemy również uruchomić sprzedaż za pośrednictwem internetu. W ofercie sklepu internetowego znajdą się począwszy od drobnych elementów hydraulicznych poprzez ceramikę łazienkową do kotłów centralnego ogrzewania. Zapraszając na zakupy do naszej hurtowni wszystkich odbiorców indywidualnych, detalistów, instalatorów oferujemy dla każdego indywidualną ofertę cenową.